![](https://mediagurucdneu.azureedge.net/media/3264/cartoonnetwork.jpg)
Dětský televizní kanál Cartoon Network, který byl uveden na český trh v září minulého roku, teď startuje spolupráci s největšími lokálními operátory UPC, Digi, O2 TV a Skylink.
Kromě zařazení kanálu do programové nabídky zmíněných televizí začal Cartoon Network spolupracovat také se společností Atmedia, která bude zodpovědná za prodej v reklamy v reklamních blocích počátkem léta 2018.
Celoplošné vysílání v českém jazyce bude možné sledovat také v HD kvalitě. „Uvedení HD vysílání a prodeje reklamy obecně vnímám jako další krok v našem růstu a dalších investicích na lokálním trhu,“ říká Matthias Heinze, Vice President komerčních aktivit a General Manager pro východní Evropu a Benelux ve společnosti Turner, pod kterou Cartoon Network patří.
-mav-