Honor mění hejty z negativních recenzí konkurence v lásku

čtvrtek, 13. února 2025, 17:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Honor vytváří k letošnímu valentýnskému svátku přání z negativních online recenzí telefonů konkurenčních značek. 

Valentýnské přání od značky Honor, zdroj. Honor

Valentýnské přání od značky Honor, zdroj. Honor

Globální technologická značka Honor si na letošního Valentýna připravila kampaň, v níž vytváří přání s mikrotypografickou ilustrací složenou z téměř pěti tisíc slov. Vzor, vytvořený Jaycem Hallem, se skládá z negativních online recenzí telefonů konkurenčních značek. Honor doručil některá z těchto přání přímo ke dveřím svých konkurentů.

Ilustrace, jež na první pohled vypadá jako jiná valentýnka, vznikla na oslavu zoomu chytrého telefonu Magic7 Pro. S jeho pomocí je možné odhalit v přání věty v 16 různých jazycích, které jsou pouhým okem neviditelné. Přečíst je tak možné například: „tohle je nejhorší telefon, jaký jsem kdy měl“ nebo „zapomněli tomu (telefonu) dát cokoliv nového“. V samém středu ilustrace se navíc skrývá překvapení v podobě drobného srdce, které lze spatřit pouze díky výkonnému AI Super Zoomu. 

Detail valentýnského přání značky Honor, zdroj: Honor

Detail valentýnského přání značky Honor, zdroj: Honor

„Říká se, že jeden obrázek vydá za tisíc slov – a v tomto případě to platí dvojnásob! Chtěli jsme během letošního Valentýna šířit lásku, ne nenávist, a proto jsme oslovili talentovaného Jayce Halla, který přetváří slova v umění, aby vzal negativní recenze na konkurenční telefony a proměnil je v něco, co rozdává radost a valentýnskou atmosféru,“ dodává Avikar Jolly, marketingový ředitel Honor Europe. 

-stk-