![Z reklamního spotu Orion, zdroj: Orion](https://mediagurucdneu.azureedge.net/media/1eada4iu/orion_vizual-ze-spotu.jpg)
Z reklamního spotu Orion, zdroj: Orion
Po podzimní kampani navázané na taneční pořad StarDance přichází česká firma domácích potřeb Orion s novým reklamním konceptem „Recept na všechno“. Ve spolupráci s marketingovou agenturou Czech Promotion tak pokračuje v budování kreativní komunikace, která usiluje o přiblížení sortimentu značky hravou formou. Nová série reklam je zaměřena na každodenní okamžiky spojené s domácím vařením a pečením.
Nová kampaň se stejně jako ta podzimní odehrává přímo v prodejně Orion a postupně představí čtyři reklamní spoty. Prvním zveřejněným příběhem je vzpomínka na babiččinu bábovku, která vede k nákupu formy a dalších pomůcek na pečení.
Zdroj: Orion
Autorem konceptu je creative director agentury Czech Promotion Petr Vlasák a jeho tým. „Do budoucna zákazníkům připomeneme jejich blízké nejen při vaření, ale i v dalších chvílích, které zažívají doma s rodinou,“ uvedl ke konceptu Vlasák.
Komunikace je rozvržena do celého roku a jednotlivé spoty budou v televizi nasazovány postupně. Každý z nich divákům ukáže jiný moment, ke kterému se váže výběr kuchyňského vybavení – ať už jde o pečení, vaření nebo servírování.
„Chceme lidem připomenout, že správné nástroje v kuchyni mohou proměnit obyčejné vaření v radost. Po podzimní kampani teď pokračujeme s konceptem, který je zaměřen i na jiné činnosti a ukazuje, že Orion má recept na všechno. Celou kampaň tak propojuje myšlenka a hlavní claim Tvoříme vaši domácnost,“ dodává Martin Doubek, generální ředitel společnosti Orion.
-mav-